Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care conțin...
Găsește rezultate în...

Postări Recomandate

1.Ce nume aveti pe discord? (#ID inclus):SilviuM#559

2.Cum te numesti in realitate? Silviu

3.Ce varsta ai? 14

4.Cu ce crezi ca se ocupa un Helper pe forum?moderarea,și a fi responsabil de activitatile pe forum

5.De cat timp folositi acest forum?de 5 zile

6.Ati primit pana acuma un Warn pe forum, daca da din ce motiv?nu

7.Cineva a postat o postare complet gresit si off-topic, ce ai face?as selecta persoana data conform regulamentului,iar topicul acestuia ar fi șters. 

8.Un membru a incalcat regulament-ul de pe forum, ce ai face?l-As sancționa conform regulamentului și ias zice ce trebue sa faca casa nu fie sectionat din nou ori banat

9.Ce experienta aveti ca un membru staff pe forum? am experienta la build si la pluginuri si comportamentul adecvat al membrilor in chat.

10.Este ceva ce ar trebui să știm despre tine? (Lucruri bune, lucruri rele?)Nu cred.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

8Aici se face cerere grad helper,nu văd cu ce ai ajuta forumul având experiență în building.

Răspunsurile 7-8 sunt copiate de la cererea mea de helper forum.

Daca nu poți face singur o cerere de helper atunci ce sa mai spun de Cum te vei descurca ca staff pe forum.

Partajează acest post

Link spre post
Acum 8 ore, ToTaNHaMoN a spus:

8Aici se face cerere grad helper,nu văd cu ce ai ajuta forumul având experiență în building.

Răspunsurile 7-8 sunt copiate de la cererea mea de helper forum.

Daca nu poți face singur o cerere de helper atunci ce sa mai spun de Cum te vei descurca ca staff pe forum.

copiate?

Partajează acest post

Link spre post

Cererea a fost analizata, iar raspunsul este negativ!

1.Ai copiat raspunsurile lui ToTaNHaMoN.

2. Nu ai suficiente posturi.

O zi buna!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.