Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Guest

User Menu

Sign In

Sign In

Sign Up

Forum Menu

MoonLand Studios

Comunitatea noastră vă pune la dispoziție o echipă profesionistă și obiectivă pentru soluționarea problemelor întâmpinate de dumneavoastră de natură administrativă sau tehnice în cea mai optimă perioadă. Am avut grijă să vă punem la dispoziție cele mai securizate sisteme pentru ca dumneavoastră să vă puneți desfăsura activitătile recreative și competitive la cel mai înalt nivel.

Experiență

Trăiește experiențe de neuitat pe serverele noastre alături de personalul și de jucătorii noștrii, și asta cu ajutorul staff-ului nostru cu o experiență îndelungată, care te va face să te simți ca acasă!

Vote.MoonLand.Ro

Voteaza serverul zilnic pentru a primi cadouri pe toate sectiunile!

Youtubers

Joaca-te alaturi de youtuberi faimosi!

Mihai_Windows10

Moonland Skyblock Helper Application

Recommended Posts

1. Cum te numesti: Mihai Teodorascu (prefer sa fiu numit mihai)

2. Nume in joc: Mihai_Windows10

3. Varsta: 17

4. Nume+ID discord: Mihai_Windows10#0001

5. Ce pot sa aduc in plus: Sunt foarte activ (12 ore activ) , imi place sa comunichez si sa fac comunitatea un loc mai bun de a juca

6. Enumera 3 calitati pe care le ai: pot sa folosesc schematica foarte bine, stiu cum sa folosesc si sa bag pluginuri, pot fii activ pe chat in joc aproape mereu

7. Ai citit Regulamentul: Da

8. nu se aplica din cauza ca asa scrie pe discord

9. Descrie-te: Sunt foarte serios despre treaba mea, imi place sa vorbesc cu prieteni si sa intalnesc prieteni noi pe server in timp ce ajut pe altii si ma si joc. Imi place culoarea verde foarte mult si stiu foarte multe despre calculatoare si in viitorul meu vreau sa lucrez la Microsoft fiindca calculatoarele au fost si inca sunt foarte interesenta pentru mine decand aveam 6 ani. 

10. CNP: 5030611

11. Poti folosi un Microfon?: Nu (o sa imi iau unul in curand)

12. Comentarii aditionale: Sper sa fiu acceptat si noroc mult la celelalte aplicatii! 🙂 

Salut Mihai!

In primul rand nu ai citit regulamentul!

In al doilea rand ai greseli gramaticale destul de mari!

De la mine ai :contra:, Succes la celalalate voturi!

Salut Mihai!

In primul rand nu ai citit regulamentul!

In al doilea rand ai greseli gramaticale destul de mari!

De la mine ai :contra:

si 3.Ai gresit sectiunea de pe forum,aici se aplica doar pentru helper pe forum,daca dadeai scroll mai jos,gaseai sectiunea pentru server-ul de minecraft.

Chiar ca nu inteleg, cum nu am citit regulamentul cand eu mam dus pe acea pagina, si am si pe desktop salvat regulamentul, chiar cu nu inteleg. image.png.775944bc8e9f7421d45e1decda102099.pngimage.thumb.png.9f3a585653789642fd7575781b8d1494.png

Daca citeai regulamentul cu adevarat,de pe forum,nu copy paste,si cu multa atentie,ai vedea unde ai gresit.

Am citit tot regulamentul acum IAR si nu pot gasi regula incalcata sau ceva ce trebuia sa am ca sa fiu staff. Trebuie sa am microfon? Am spus cu mare atentie in cerere ca o sa imi iau microfon, daca vrei sa stii cand, imi iau in o saptamana.

Da măcar spune-mi ce este ca eu nu observ ce este, ești staff, ar trebui sa ma ajuți, măcar spune-mi ce greșeală e 

Citeste mai bine regulamentul,cu atentie,si o sa vezi.Nu ai o problema in joc,sau asa de senzuala pe forum,incat sa ai nevoie de ajutorul meu,dai dovada doar de neatentie.

doamne daca ai spune tu, doar spune si ar fi mult mai usor si eu as fi putut sa repar acea problema si poate puteam sa fiu acceptat

:L

Dim moment ce tu nici regulamentul nu l-ai citit nu cred ca ai fi putut sa repari ceve. 
Eu sunt Contra

2 hours ago, LightDream said:

Dim moment ce tu nici regulamentul nu l-ai citit nu cred ca ai fi putut sa repari ceve. 
Eu sunt Contra

uitate la aplicatia me noua, am reparat totul