Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Guest

User Menu

Sign In

Sign In

Sign Up

Forum Menu

MoonLand Studios

Comunitatea noastră vă pune la dispoziție o echipă profesionistă și obiectivă pentru soluționarea problemelor întâmpinate de dumneavoastră de natură administrativă sau tehnice în cea mai optimă perioadă. Am avut grijă să vă punem la dispoziție cele mai securizate sisteme pentru ca dumneavoastră să vă puneți desfăsura activitătile recreative și competitive la cel mai înalt nivel.

Experiență

Trăiește experiențe de neuitat pe serverele noastre alături de personalul și de jucătorii noștrii, și asta cu ajutorul staff-ului nostru cu o experiență îndelungată, care te va face să te simți ca acasă!

Vote.MoonLand.Ro

Voteaza serverul zilnic pentru a primi cadouri pe toate sectiunile!

Youtubers

Joaca-te alaturi de youtuberi faimosi!

Darkee

[Cerere Helper] Darkee

Recommended Posts

1. Cum te numești?: Mario

2. Nume în joc (nickname): Darkee

3. Vârstă: 13

4. Nume + ID Discord (spre exemplu, Ion#4321, unde Ion este numele, iar #4321 este ID-ul): Darkee#9226

5. Ce poți să aduci în plus echipei Staff-ului?: Pai eu pot aduce pe server un nou membru staff cu foarte multe cunostinte adica scripting jocuri mc/cs 1.6 si scripting html/ipb etc

6. Enumeră 3 calități pe care le ai: Istet , Glumet , Serios (toate cand le este locul)

7. Ai citit regulamentul?: Asa e bosule

8. Dovada Ore (minim 12 ore pe sectiune): Nu am ore dar pot sa le fac si am observat ca skyblock e offline chiar daca voiam sa joc si eu

9. Descrie-te în minim 25 cuvinte: Pai eu chiar daca sunt mic de varsta imi merge mintea si cred ca pot ajuta in server, sunt intelegator si nu sunt grabit.

10.  CNP (Primele 7 cifre): Dau in privat 🙂

11. Poti folosi un Microfon?: Da normal

12. Comentarii adiționale: Neh

Salutare, descrierea e destul de slăbuță, nu ai orele necesare și nici nu ți-ai prezentat cnp-ul, deși nu ai cum sa îl ai la vârsta de 13 ani, ai citit regulamentul dar totuși de la mine ai un 

:contra:

Salut, primele 7 cifre din cnp indica data nasterii tale.
Le astept aci printr un reply te rog. Ai timp 24 de ore.

Si de la mine ai tot un Contra

Motivele sunt mai sus 🤙

Imi pare rau dar descrierea e foarte slaba chiar daca ai citit regulamentul de cnp nu mai zic si varsta nu o pot verifica chiar daca zici ca ai 13 ani ar  trebuii sa verific si fara cnp nu am cum  nu ai orele necesare  si din partea mea ai un :contra:Daca mai vrei sa mai faci o cerere cu tot ce trebuie si sa pui cnp si orele necesare si asa mai departe te asteptam peste o saptamana. Succes ! 

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

Comunitatea MoonLand a fost deschisa pe data de 8 octombrie 2017. Dupa o perioada lunga in care comunitatea a fost inchisa, Myst a preluat-o si o dezvolta alaturi de cel mai bun personal! Sectiunile noastre va ofera un gameplay placut si fara probleme tehnice astfel incat puteti avea o experienta de neuitat!

Social Links

Facebook Group Join
Store Join
Discord Server Join
  • Create New...